Koktajlowy event dla 1500 gości!

WOW! Sky is the limit! Tyle możemy napisać odnośnie jednych z ostatnich grudniowych realizacji. Nasze bary i 1500 gości. Czy można zaplanować takie wydarzenie bez kolejek przy barze i dobrym serwisem? Oczywiście że tak!

Koniec każdego roku i początek przyszłego to niezliczona ilość plebiscytów, a tym samym wręczanych nagród. Zaplanowana gala Stowarzyszenia Filmowców Polskich w tym roku odbyła się na 1500 gości. Charakter oraz rodzaj wydarzenia był bardzo ciekawy, ponieważ stowarzyszanie filmowców nagradza osoby, które na co dzień nie możemy zobaczyć na ekranach. Nagrody wręcza się najwybitniejszym osobą, które stoją za kamerą i odpowiadają za dźwięk, scenografię, kostiumy, oświetlenie. Na co dzień przecież możemy w pełni zobaczyć ich dzieła w telewizji i ich poświęcony czas na każdy detal.

Wracając do realizacji, oczywiście tylko kilka obiektów w Polsce może pochwalić się infrastrukturą do przyjęcia i obsługi takiej ilości osób. Lokalizacja naszego eventu miała miejsce w warszawskim hotelu Hilton. My natomiast zajęliśmy się z partnerem wydarzenia Chopin Vodka  kompleksowym zapleczem stref koktajlowych dla gości.  Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Kreujemy koktajle pod rodzaj eventu, ilość osób, czas wydania koktajlu, czas trwania wydarzenia. Tylko dobry i przemyślany analiza, daje w 100% zadowolenie organizatora.

Przygotowaliśmy dwie strefy barowe po pięć metrów każda, pełny zakres szkła koktajlowego, kompleksowo zapewniliśmy dodatki do koktajli oraz lód na całe wydarzenie. Oczywiście jak przy takim evencie, zawsze to powtarzam najważniejsi są ludzie. Każda strefa była obsługiwany przez 4 osoby. Barmani byli bardzo dobrze przygotowani na początek pierwszego serwisu aby jak najszybciej wydawać koktajle. Pomocnicy barmanów mieli przed samym eventem konkretną odprawę co przełożyło się na brak pytań podczas realizacji.

 

Na koniec gali było bardzo Nam miło słyszeć podziękowania od organizatora za ciekawe koktajle oraz tak zaplanowane strefy koktajlowe z profesjonalnymi barmanami. Nasz serwis oraz przygotowanie nie postał nie zauważony przez osoby z kadry zarządzającej z hotelu. Powiedziały mi osobiście że dużo eventów wykonują w ciągu roku,  oraz cytuję „takiej ekipy jeszcze nie widzieli, zgranej, kompleksowej, pewniej swoich ustaleń”. Ja osobiście dziękuje za zaufanie oraz ekipę WOW ARTIWA za taką prace!

Do zobaczenia za rok!

#sfp2021 #wow #artiwa #highclass #bar #catering

 

 

Zapraszamy Państwa do poznania oferty WOW ARTIWA – DRINK COCKTAIL FEEL WOW!

 

What's your reaction?
2Like5Love0Happy0Sad0Dislike