Pracujemy dla Najlepszych!

Dobra luksusowa dla tych, którzy cenią sobie jakość na najwyższym poziomie! To tutaj, możesz mieć pewność, że produkt, wykonanie, kontakt z klientem oraz serwis zostaną starannie dopracowane. Każdy  detal będzie dopracowany, by zapewnić Ci niezapomniane wrażenia i zadowolenie z zakupów. Zapraszamy na niezwykłą opowieść o evencie jaki mieliśmy okazję obsługiwać!

Rok do roku, w styczniu odbywają się w niemieckim Dusseldorfie największe targi związane ze sportami i wypoczynkiem wodnym. Zaczynając od nurkowania poprzez kitesurfing, windsurfing, wakeboard, żeglowanie kończąc na budzących wiele emocji jachtach morskich.

Jeśli chodzi o nasz skład barmański możemy opowiadać godzinami, bo widzieliśmy już dużo przy wielu realizacjach. Jednak ten event zapamiętamy na długo. Wielkość targów oraz prezentacja wystawców to najwyższy poziom jaki dotąd mieliśmy okazję zobaczyć. Pamiętam pierwszy dzień kiedy z Rafałem weszliśmy na targi. Napisze tak! Zatkało nas! Jakość stoiska Sunseekera oraz ilość osób zaangażowanych w wydarzenie to było coś czego wcześniej nie widzieliśmy. Pełne zaplecze cateringowe, prywatne pokoje do rozmów oraz wyjątkowa atmosfera, która panowała wśród dystrybutorów i handlowców.

My natomiast odpowiadaliśmy za serwis koktajli, który już od początku grudnia dogrywaliśmy z marką Chopin Vodka oraz marketingiem Sunseekera. Te targi pokazały, że jeśli chcesz mieć serwis najwyższej jakości i wybierzesz odpowiednich podwykonawców, nic nie stanie na przeszkodzie. W grudniu przesłałem pełny raport, zapotrzebowanie i plan strefy barowej. Dzięki temu zabiegowi wiedzieliśmy czego się spodziewać oraz tego, że serwis będzie się odbywał szybko i sprawnie.

Targi ze względu na logistykę i popularność trwają 9 dni, dlatego ustaliśmy jeszcze przed przyjazdem harmonogram dostaw świeżych składników aby każdego dnia koktajle były najwyższej jakości. Otwarcie targów odbyło się w sobotę i już po pierwszym dniu zbieraliśmy pozytywne opinie. Łącznie wydaliśmy około 2000 koktajli. Dla mnie najważniejsze było to, że koktajle wzbudzały zainteresowanie i pojawiał się efekt WOW! Nic lepiej nie pomoże w zaczęciu rozmów jak interesujący i ciekawy drink!

Warto napisać kilka słów odnośnie naszego wystawcy. Sunseeker to brytyjska firma produkującą jachty. Uznana za najlepszego producenta na wyspach, łodzie jakie wychodzą ze stoczni Sunseekera to jakość, funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz dobro luksusowe, dzięki któremu możemy przenieś się na inny poziom relaksu. Ludzie Sunseekera to pasjonaci i artyści w tym co robią.

My za to powiększyliśmy grono znajomych o garstkę osób z całego świata, nic tak nie zbliża ludzi jak rozmowy przy barze. Dla nas po zeszłorocznej degustacji w Londynie kolejne bardzo ciekawe doświadczenie! Przy evencie międzynarodowym musisz wiedzieć dużo więcej i planować z większym wyprzedzeniem. Wszytko co zaplanowaliśmy wyszło na 100%! Bardzo się cieszymy! Nie mówimy stop i czekamy na kolejne wydarzenia! Drink Cocktails Feel WOW!

#drink #cocktails #feel #WOW #artiwa #eventbartender #eventbarman #mobilebartender #eventservicebartending #barmanlife #shakingcocktails

Zapraszamy Państwa do poznania oferty WOW ARTIWA – DRINK COCKTAIL FEEL WOW!

What's your reaction?
2Like7Love0Happy0Sad0Dislike