Chopin Signature Cocktails by Artur Wawrzyszczak

Co w sytuacji kiedy masz ochotę na smaczny koktajl, a baru lub barman nie ma w najbliższej odległości! Chopin Signature Cocktails by Artur Wawrzyszczak to butelkowane koktajle najwyższej jakości, które możesz zabrać ze sobą gdzie tylko chcesz i kiedy tylko chcesz!

Jednak za nim przejdziemy do koktajli to chciałbym serdecznie podziękować wszystkim z całej firmy z Chopin Vodka za zaufanie, za projekty, za logistyka i pomoc na każdym etapie. Ten projekt to moje 18 letnie doświadczenie koktajlowe zamknięte w butelce. Od tej pory każdy z Was będzie mógł wypić koktajl jak z koktajl baru we własnym domu, ogrodzie lub gdzie tylko będzie miał ochotę. Nie będziesz myślał o proporcjach i czy dany składnik pasuję do danego. Zrobiliśmy to za Was!

Dodatkowo wiem że posiadamy bardzo dużo fanów nie tylko związanych z branża gastronomiczną i alkoholową. Większość z was doskonale mnie kojarzy że jestem związany z marką Chopin już od 5 lat, a dodatkowo obsługujemy markę Chopin na wielu eventach i realizacjach.  Dlatego naturalną rzeczą było to że projekt butelkowanych koktajli chcę zrobić z Chopinem. Żeby wam zobrazować z kim powstał projekt Chopin Signature Cocktails  by Artur Wawrzyszczak – wygląda to tak! To jest wyjście na rynek ze „Stajni Gorzelnia Chopin” to tak jak byście zaprojektowali samochód dla Lamborgini lub yacht dla Sunseekera  jeśli coś robić to z najlepszymi w swoim rzemiośle!

.

Zacznijmy co to jest RTD?

Zanim zanurzymy się w świat Chopin Signature Cocktails, warto zrozumieć, czym są gotowe drinki alkoholowe w butelkach, czyli „Ready To Drink”. Ten segment rynku, po wielu latach stagnacji, przeżywa obecnie dynamiczny rozwój na całym świecie. RTD to nic innego jak segment produktów alkoholowych lub lekko alkoholowych zbliżonych do regularnych koktajli w koktajl barach. Jest bardzo duża możliwość wyboru, jednak nie wszystkie spełniają oczekiwania konsumentów. W większości są to produkty o obniżonej mocy, które są tylko tłem nazwy klasycznego koktajlu.

.

Chopin Signature Cocktails by Artur Wawrzyszczak w pięciu odsłonach:

Potato Martini – klasyczna receptura koktajlu na bazie wódki ziemniaczanej Chopin z wytrawnym wermutem, wiem doskonale że cały świat uwielbia vodka martini! Mocna propozycja, która doskonale sprawdzi się jako doskonały aperitif.

Potato Manhattan – autorska wariacja klasycznego koktajlu Manhattan z wykorzystaniem naszej selekcji Chopin Vintage z gorzelni Krzesk, mocny alkoholowy przełamany, słodkim czerwonym wermutem i gorzkimi kroplami.

Negroni – król butelkowanych koktajli, tego koktajl już nie trzeba przedstawiać. Wymieszany na produktach naszych partnerów z dystrybucji. Przelej do szklanki wypełnionej lodem i udekoruj skórką z pomarańczy. Salute!

Hawaii Summer – słodko-kwaśny koktajl na bazie wódki żytniej Chopin z kordiałem z owoców marakuii. Lekka i orzeźwiająca propozycja, dekorujemy ulubiony ziołami.

Espresso Martini – klasyczna receptura koktajlu na bazie wódki żytniej Chopin, likieru kawowego oraz kawy cold brew. Rewelacyjnie sprawdzi się jako początek wieczoru, ale również doskonały foodparing do ulubionego deseru jako zamiennik kawy.

.

Jeśli masz pasję to marzenia się spełniają!

Tak marzenia się spełniają, a moim było wykreowanie produktu który będzie najwyższej jakości i spełniał oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów bądź gości. Bardzo dziękuje również wszystkim co przez ostatni rok, mieli okazję otrzymywać sample testowe i wyrazili swoje opinie! To na pewno przyśpieszyło proces decyzji i wybranie odpowiednich receptur.  Do zobaczenia u Was w szklankach! Za wasze zdrowie!

Pamiętajcie! Pij odpowiedzialnie!

Zapraszamy Państwo do poznania oferty WOW ARTIWA – DRINK COCKTAIL FEEL WOW!

What's your reaction?
1Like2Love0Happy1Sad0Dislike