Tajemniczy Event – Nasze WOW koktajle!

Obsłużyliśmy i wykreowaliśmy autorskie WOW koktajle na dwa tajemnicze eventy, dla 1150 osób! Sprawdź naszą wrześniową realizację i zobacz, jak zaskoczyliśmy smakiem! Zapewniam również, że nasi barmani stanęli na najwyższym poziomie i pokazali jak może wyglądać wydawanie koktajli bez kolejek przy barze!

Tajemniczy Event to wydarzenie jakie miało miejsce na początku września był to debiut nowego produktu na rynku, który jest inowacyjny i jedyny w swoim rodzaju.

Oczywiście każda duża realizacja rozpoczyna się od spotkania i wysłuchania organizatora. Cel był jeden – event ma pokazać, że wszytko przy realizacji ma być najwyższej jakości i z najlepszych składników. Koktajle miały być sparowane z najbardziej popularnymi smakami produktów organizatora.

– Menu miało zapewnić również moktajle dla osób niepijących alkoholu, jednocześnie nie odbiegając smakiem i jakością od tych alkoholowych.

– Zaplanowanie Aperitifu na 500 i 650 osób wymagało wykreowania czegoś o ciekawym smaku i jednocześnie w kolorze turkusowym (wizualna całość eventu była w kolorach turkusowych).

– Kolejna prośba i słusznie, na co zawsze staramy się zwracać uwagę, to aby bary miały dobrą przepustowość i nie tworzyły się kolejki gości po drinki.

Czas eventów. Oczywiście przy takiej realizacji na miejscu pojawiliśmy się dzień wcześniej i przygotowaliśmy sobie pełne zaplecze do produkcji oraz zaplanowaliśmy magazyn asortymentu. Pierwszy dzień eventu to szybka odprawa i podzielenie obowiązków. Zapewnienie asortymentu na każdy z pięciu barów i przygotowanie prepów do sprawnego wydawania koktajli. Sam początek realizacji to najważniejsza chwila ponieważ goście byli przywożeni autokarami – wszyscy pojawili się praktycznie w jednym momencie. Pierwszego dnia wydaliśmy 500 porcji a drugiego dnia kolejne 650 porcji koktajlu. Stworzyliśmy koktajl typu Collins o smaku kokos – mięta z wykorzystaniem jadalnego niebieskiego barwnika. Kolor koktajlu zaprzeczał profilowi smakowemu. Kolejny etap wydarzenia to przemowy, koncerty i otwarcie kolejnych atrakcji dla gości, które przenosiły uczestników na całkowicie inne poziom rozrywki. My do późnych godzin nocnych zapewnialiśmy płynne WOW smaki w szkle. Na zakończenie pierwszego dnia szykowaliśmy serwis na kolejny dzień pracy.

Po odpoczynku, przyszedł kolejny dzień realizacji. W większości event był kopią dnia poprzedniego, dlatego każdy z nas wiedział dokładnie co ma robić. Jednak liczba gości zwiększyła się do 650 osób, co nie stanowiło dla nas większego problemu. Bardzo jest na miło, że kolejne duże marki zwracają uwagę ma jakość koktajli i obsługę eventu. Kończymy rok 2023, który był dla nas najmocniejszy pod względem realizacji firmowych. Wiemy już, że i 2024 zapowiada się bardzo ciekawie. Bądźcie z nami!

Osobiście bardzo dziękuje całej ekipie za 2023 rok – z takim ludźmi eventy nie mogą się nie udać! Czekamy na Wasze propozycje eventów!

Drink Cocktails Feel WOW!

#drink #cocktails #feel #WOW #artiwa #eventbartender #eventbarman #mobilebartender #eventservicebartending #barmanlife #shakingcocktails #event

Zapraszamy Państwa do poznania oferty WOW ARTIWA – DRINK COCKTAIL FEEL WOW!

What's your reaction?
2Like10Love0Happy0Sad0Dislike