Warsztaty barmańskie online

Zastanawiasz się jak uatrakcyjnić integracje Online dla swoich pracowników? Chciałbyś zaplanować czas dla swoich kontrahentów po video – konferencji. Myślisz że obecnie nie ma ciekawych spotkań lub aktywności Online? Zapraszamy do lektury!

Warsztaty koktajlowe ON-LINE to rewelacyjny pomysł na zaplanowanie wolnego czasu dla grupy znajomych. Wydarzenie ON-LINE to super zabawa po ciężkim dniu „home-office” dla pracowników lub doskonała integracja. Podczas trwania warsztatów przeniesiemy Państwa do świata miksologii, nauczymy tworzenia klasycznych koktajli jak również pokażemy autorskie smaki. Zaprezentujemy jak bawić się smakiem i w pełni wykorzystywać sprzęt barmański.

Koktajlowy box zawiera: pełny sprzęt barmański , szkło do koktajli, pakiet sampli produktów do wykonania warsztatów, niezbędne dodatki do wykonania warsztatów, niezliczona ilość wiedzy ze świata barowego

Plan Warsztatów Koktajlowych On-line

Warsztaty odbywają się na platformie do spotkań on-line, cała organizacja jest po naszej stronie, Państwo otrzymują link do spotkania wirtualnego, nie jest wymagana instalacja żadnych dodatkowych programów.

I. Część Teoretyczna

a) Wprowadzenie w sposób przebiegu warsztatów – omówienie planu.

b) Świat barmaństwa, historia koktajli, zasady i techniki mieszania koktajli. Prezentacja sprzętu barmańskiego, dobór szkła do odpowiednich koktajli, opis produktów użytych do warsztatów.

II. Część Praktyczna

Każdy z uczestników wykonuje koktajle z dostępnych sampli, przy komentarzu prowadzącego „krok po kroku

Bardzo fajna atrakcja w obecnych czasach, dobrze zaplanowana,, prowadzący pomaga każdemu i dodatkowo przekazuje mnóstwo informacji ze świata barmanówBARTEK