Wesela

Dzień wesela jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Zapewne każda Para Młoda chce, aby przyjęcie było wyjątkowe i zapadło w pamięci gości na bardzo długi czas. Z największą dbałością pomożemy Państwu zorganizować jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu, zapewniając profesjonalne serwis na najwyższym poziomie.

Na potrzeby przyjęcia weselnego zawsze zabieramy ze sobą mobilny bar, nie ma problemu gdy sala nie posiada własnego baru. Nasz bar jesteśmy w stanie rozłożyć wszędzie gdzie Państwo zaplanowali (sala taneczna, ogród). Zapewniamy kompleksowo sprzęt barmański, pełna różnorodność szkła do wszystkich rodzajów koktajli, lód kruszony oraz kostka, dodatki niezbędne do obsługi barmańskiej.

YOUR BEST DAY!

Wysłuchamy wszystkich sugestii i stworzymy specjalnie dla Państwa autorska kartę drinków, którą Wasi goście będą smakować przez cała noc. Działamy na terenie całego kraju dojedziemy do Państwa w najdalej wysunięte krańce kraju zapewniając doskonałą zabawę oraz pyszne koktajle.

YOUR BEST BAR!

Nasi barmani to osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym na wielu konkursach barmańskich, szkoleniach branżowych oraz pracujących w najlepszych miejscach koktajlowych. Barmani przygotują wymarzony koktajli na bazie ulubionego alkoholu, czy tez pod kolor sukienki. Zaplanujemy piękna strefę barową dedykowaną pod sale weselą. Bedzie to najlepszy prezent dla Państwa gości.

WOW ARTIWA - Oferta weselna w 5 minut na twoim mailu!    Wybór ARTIWY był strzałem w 10. Barmani stanęli na wysokości zadania. Zarówno goście weselni jak i My jako Para Młoda byliśmy zachwyceniu drinkami jakie serwowali nam barmani. PS. Drinki na powitanie pary młodej na początku wesela BOOOOOOOOOOMBAIwona

    ROYAL MENU – OPEN BAR STREFA
    RUSTICAL MENU – OPEN BAR STREFA
    PARTNERZY