WOW – POP UP BAR Hotel Raffles

WOW KOKTAJLE – Oferta konsulting

Karta koktajli:  sezonowa? tematyczna? Pop up bar? Co raz częściej miejsca koktajlowe nas zadziwiają, tylko w Warszawie możemy wymienić bez zastanowienia ponad 10 miejsc z rewelacyjną ofertą koktajlową. I oczywiście mogę zapewnić, że na Warszawie się nie kończy, mamy wspaniałych barmanów od Bałtyku po Tatry. Jeśli zastanawiasz się nad poszerzeniem oferty drinków u ciebie w obiekcie, warto zatrzymać się na chwilę i przeczytać kilka wskazówek.


Chciałem przybliżyć jedną z naszych ofert – WOW konsulting dla obiektów gastronomicznych. Za przykład posłuży nam projekt POP Up baru z 2021 roku w warszawskim Hotelu Raffles. Partnerem projektu był Chopin Vodka, my natomiast odpowiadaliśmy za stworzenie karty koktajli dla pop up baru w hotelowym pavilonie w środku obiektu.

 

 

Miejsce było dosyć wymagające, ponieważ nie posiadało pełnego zaplecza koktajlowego, był to bar mobilny, z ograniczoną możliwością serwisu. Główne założenia projektu to menu koktajlowe oparte o letnie lekkie drinki o naturalnym wspólnym mianowniku.

 

Kartę koktajli, stworzyliśmy w oparciu o Chopin Vodka Organic, która doskonale się wkomponowała w trend natury. Pamiętaj, że jeśli dysponujesz ograniczoną ilością miejsca na barze musisz wiedzieć, że warto użyć jednego alkoholu do kilku koktajli. Dodatkowo składniki, które używaliśmy w 90% również pochodziły z upraw organicznych, co doskonale się pokrywało z wytycznymi jakie otrzymaliśmy. Jedna organiczna wódka – trzy odmienne koktajle. Menu składało się z pięciu koktajli, kolejna receptura to orzeźwiający spritz na bazie wódki gatunkowej Krzeska, świeża i ziołowa kompozycja. Kartę menu zamykała deserowa receptura na bazie likieru kokosowego oraz świeżej mięty z wermutem.

Warto dodać, że przy pięciu koktajlach tylko jeden był wykonywany techniką shakerowania, co dało bardzo dobry efekt przy serwisie i czasie wykonywania koktajli. POP up bar w hotelu Raffles był otwarty w godzinach popołudniowych oraz w wydłużonych godzinach pracy w weekendy. Z naszej strony na pewno bardzo fajna realizacja! Czekamy na inne ciekawe projekty.

Zapraszamy Państwo do poznania oferty WOW ARTIWA – DRINK COCKTAIL FEEL WOW!

Fotografia: 2increatives / Dasha Buben

What's your reaction?
1Like1Love0Happy1Sad0Dislike