30 Lat Chopin Vodka & Blue Moon!

Event, który zapadnie na długie lata w naszej pamięci! To wspaniałe uczycie być odpowiedzialny za strefy barowe jednej z najlepszych marek alkoholi na świecie przy jubileuszu 30-lecia wódki Chopin. Wyróżnienie, zaufanie to jedno ale też ogromna odpowiedzialność. Przeczytajcie co tam się działo!

Na początku warto przybliżyć markę oraz historię wódki Chopin!

Chopin Vodka zapisała się w historii gorzelnictwa jako wódka, która doprowadziła do powstania odrębnej, luksusowej kategorii w segmencie wódek. Momentem przełomowym był debiut i wprowadzenie na rynek w 1993 roku luksusowej wódki Chopin, w innowacyjnej wówczas, oszronionej butelce z okienkiem, przez które można było zobaczyć powiększony niczym w lupie portret Chopina. Międzynarodowy sukces marki otworzył drogę innym producentom i ośmielił ich do tworzenia drogich, ekskluzywnych wódek.

Jak przy większości takich realizacji, na początku poznajemy agendę wydarzenia i wspólnie planujemy razem ze zleceniodawcą czym możemy koktajlowo zaskoczyć gości.

Plan koktajlowy prezentował się następująco:

– bar aperitif z ofertą koktajlowych na miły początek wieczoru dla 400 osób –  8 barmanów

– dwa bary główne z pełna ofertą degustacyjną oraz projektem menu koktajl – 8 barmanów

– trzy bary tematyczne inspirowane klasycznymi rodzajami wódki Chopin (surowcem użytym do produkcji każdej z wódki) Ziemniak, Żyto, Pszenica, degustacja produktów z danej kategorii oraz koktajl tematyczny – 3 barmanów + 1 barback

– jeden bar premium z wódkami z segmentu super premium miedzy innymi Chopin Family Reserva oraz debiutującej najstarszej wódki na świecie Chopin Vault, degustacja oraz food-paring z najlepszym polskim Caviorem Antonius – 2 barmanów

– o północy wyserwowanie 400 porcji, wódki Blue Moon z 2015 roku w kieliszkach typu snifter!

Przygotowania do eventu zaczęliśmy już dwa dni przed realizacja w celu przygotowania wszystkich składników do koktajli oraz zapewnienie wydłużonej liczby niezbędnych produktów, szkła koktajlowego, asortymentu oraz wybranych dodatków.

Dzień wydarzenia zaczęliśmy od wczesnych godzin popołudniowych – podział obowiązków i każdy z barmanów ruszył do przygotowania własnego miejsca. Serwis koktajli to jedno z licznych zadań jakie mieliśmy tego dnia. Kolejnym tematem było poznanie wybranych produktu przez barmanów, rodzaju asortymentu na barze tematycznym i opowiadanie podczas eventu o produktach i prowadzenie degustacji. Mogę śmiało napisać że tylko barmani z dużym doświadczeniem i wiedzą poradzą sobie przy takiej realizacji.

Początek eventu to wyżej wspomniany aperitif dla 400 gości, bardzo szybko i sprawnie wydany. Mogliśmy zapraszać gości do głównego namioty, na pełna ofertę koktajlową. Po przemowach otwierających event uruchomiliśmy kolejne atrakcje bary tematyczne oraz bar premium. Zabawa zaczęła się i czekała na kolejne atrakcje. Tego wieczora finalnie ukazał nam się „Blue Moon” a my zaserowaliśmy kieliszek wódki przedestylowanej w nocy „Blue Moon” z 2015 roku, nie umiem opisać jak goście byli zachwyceni produktem oraz sposobem serwisu. Organizatorom chodziło o pokazanie naszego dobra narodowego czyli wódki w sposób wyjątkowy i nietuzinkowy. Kieliszek typu snifer doskonale się do tego sprawdził i pokazał że wódka Chopin jest produktem najwyższej jakości.

Po toaście zabawa trwała do późnych godzin nocnych z naszymi WOW koktajli w tle. Event był bardzo wymagający, a goście z całego świata dopisali i poznawali Polską luksusową markę Chopin! Wszytko co zaplanowaliśmy wyszło na 100%! Podziękowania od organizatorów to najlepszy nagroda! Dziękujemy za zaufanie! Osobiście bardzo dziękuje każdemu barmanowi za zaangażowanie i doskonały serwis! (Artur)

Drink Cocktails Feel WOW!

#drink #cocktails #feel #WOW #artiwa #eventbartender #eventbarman #mobilebartender #eventservicebartending #barmanlife #shakingcocktails #event #chopinvodka #30years #anniversary

Zapraszamy Państwa do poznania oferty WOW ARTIWA – DRINK COCKTAIL FEEL WOW!

What's your reaction?
2Like9Love0Happy0Sad0Dislike