Nie idziemy na skróty!!!

Nie idziemy na skróty!!!

Pierwszy raz mięliśmy okazję gościć na sali Pastelove Pola we wrześniu podczas obsługi wesela. Kolejne realizacje to Bal Andrzejkowy oraz Sylwester 2021. Zaczynamy dostrzegać różnice i nie tęsknimy za tym co było!


Większości wydaje się że sala na wesele lub event musi być ładna i to wystarczy.

Mogę śmiało powiedzieć że NIE! Wiedza naszych rodaków wzrasta razem z możliwościami, wyjazdy, bywanie w restauracjach, degustacje dań a tym samym również koktajli. To wszytko przenosi się na chęć pokazania naszym gościom weselnym wszystkiego co najlepsze. Minął czas pięknych weselnych momentów w remizach strażackich, ponieważ wybór sal jest ogromny.  Dlatego cieszymy się, kiedy w parze z pięknie udekorowaną salą weselną, dobrą muzyką i serwisem jak w najlepszych restauracjach, dania szefa kuchni już od obiadu pokazują najwyższy poziom.

Pastelove Pola to sala, która ma wspaniałe możliwości i na pewno zagości w kalendarzu nie jednej wedding plenerki! Przy naszych wizytach „koktajlowych” za każdym razem towarzyszyła nam inna dekoracja, wiem, wiem – to już upodobania młodej pary (a dokładnie panny młodej) jednak mogę napisać uwierzcie mi lub nie, widzieliśmy już różne dekoracje i nie zawsze dekoracja pasowała do sali… Kolejna rzecz to serwis kelnerski, tutaj szczerze to bym mógł napisać referat, ponieważ doświadczenie w obsłudze mam od 17 roku życia i widziałem już bardzo, bardzo dużo. Uważam że serwis podczas wesela jest mniej wymagający niż przy stoliku restauracyjnym, jednak trzeba pamiętać o pewnych zasadach. Serwis w Pastelowych Polach jest na dobrym poziomie, obsługa jest dostępna nie schowana na zapleczu i żaden gość nie szuka „szklanki”, „toalety” zawsze był poinformowany i obsłużony. Ważną rzeczą jest też obecność właścicieli, ponieważ jeśli gospodarz jest na „straży” na pewno pomoże ze wszystkich i uratuję nie jedno wydarzenie czy to wesele, czy event firmowy. W życiu jest tak i nie raz miałem okazję tego uświadczyć że super zaplanowane przyjęcie może pokrzyżować jeden wypadek…awaria zasilania, zrzucony tort na podłogę. W takich sytuacjach, tylko ale to tylko może pomóc obecność właściciela lub wyszkolonej obsługi. Widzieliśmy awarie, które były nie do przewidzenia, pomagali właściciele, na koniec para młoda dziękowała i nie wiedziała jak mogą się odwdzięczyć. Oczywiście w Polsce nie obędzie się bez doskonałego jedzenia, tutaj fajnie jest napisać że na trzy wizyty za każdy razem towarzyszyło nam inne menu dań. W Pastelovych Polach Szef Kuchni  prezentuje bogaty wybór dań.  Dodatkowo obiad weselny to set menu serwowane, kolejna rzecz na którą warto zwrócić uwagę to że jest dostępny bufet z daniami – jest to bardzo dobre rozwiązanie ponieważ mamy dostęp cały czas do świeżych potraw (kończy się danie – uzupełnimy), a przy tym samym szanujemy jedzenie!!! Myślę że to w tych czasach powinno być już normą. Bardzo się cieszymy że mogliśmy pokazać nasze koktajle gościom z sali Pastelove Pola!


Kończąc moją opowieść, właściciele „nie idą na skróty”, a przy obecnej konkurencji to bardzo ważne! My dziękujemy za zaufanie i realizacje, jesteśmy pewni że nie ostatnie w  Pastelovych Polach. Pastelove Pola trafiają u nas na listę WOW place wedding!

 

 

 

 

What's your reaction?
13Like4Love1Happy1Sad1Dislike