Warsztaty Barmańskie

Atrakcja – Warsztaty Barmański

Zostałem zmotywowany opisaniem atrakcji warsztatów barmańskich, w sytuacji kiedy otrzymaliśmy nie zliczoną ilość zapytań o tę usługę. Nasi goście, klienci chcieli poznać wszystko! Jak to wygląda, ile jest osób prowadzących, kto może robić koktajle. Jaki jest czas trwania warsztatów koktajlowych. A że lubię szanować wasz czas, a przy tym mój – możecie to wziąć jako taki mini poradnik i znaleźć odpowiedzi! Enjoy!

Szanowni przyszli kursanci, spieszę z odpowiedziami!

Nie mamy żadnego gotowca zawsze podchodzimy do wyceny warsztatów indywidualnie, przeprowadziliśmy nie zliczoną ilość atrakcji koktajlowych. Wiemy że warsztaty mogą być na 6 osób, a mogą być na 200 osób. Ważne jest znalezienie balansu aby uczestnicy przy atrakcji czuli się dobrze i cieszyli się z zabawą w tworzenie koktajli. Zawsze rekomenduję że dla mniejsza ilość uczestników, możemy rozbudować menu koktajlowe o własne syropy, kordiały, infuzje alkoholi. Oczywiście większość zainteresowanych chce poznać techniki tworzenia klasycznych koktajli, znają je, piją, to czasem w domu też chcą wyczarować coś smacznego dla siebie.

Kto prowadzi warsztaty

Warsztaty w większość prowadzi jedna osoba, która krok po kroku, opowiada co robimy. Towarzyszą mu barmani, którzy pomagają uczestnikom podczas robienia koktajli. Ilość osób które są do pomocy odpowiada ilości osób na warsztatach przeważnie od 1 do 3 plus prowadzący.

 

Jak to wygląda ze sprzętem barmańskim

Nauczeni doświadczenia, zapewnimy wszystko kompleksowo, od zakupu asortymentu koktajlowego pod wybrane koktajle. Przygotujemy oddzielne pełne stanowiska koktajlowe dla każdego uczestnika. Na naszych warsztatach barmańskich  uczestnik otrzymuje pełny sprzęt barmański, pełny set szkła do koktajli oraz asortyment dostępny w punktach dla uczestników.

Ile czasu trawa atrakcja

Atrakcja – warsztaty koktajlowe, może trwać 15 min, a może trwać 3 godziny, jest to zależne od ilości koktajli oraz jak wspólnie zapanujemy wydarzenie. Możemy przygotowywać koktajle jeden po drugi, a możemy zrobić dwie sesje koktajlowe miedzy innymi atrakcjami, jesteśmy otwarci na różnego rodzaju propozycje.

 

Ile koktajli przygotowujemy, co z osobami nie pijącymi alkoholu?

Przeważnie na warsztatach koktajlowych przygotowujemy wspólnie od 3 do 4 koktajli, oczywiście tak jak wcześniej napisałem możemy zadecydować ile sztuk zrobimy. Przy każdej naszej usłudze  troszczymy się o osoby nie spożywające alkoholu,  taka osobą jeśli nas poinformuję, będziemy dodatkowo ją informować jak ma zmodyfikować koktajl pod wersję bez alkoholu.

Czy muszę coś zapewnić od obiektu gdzie będą warsztaty?

Jedynie co potrzebujemy, to stoły cateringowe – łatwo dostępne w każdym obiekcie hotelowych, eventowym. Oczywiście dostęp do wody bieżącej w obiekcie, w sali nie wymagamy. Padało pytanie również o lód do koktajli, uspokajam my zapewnimy lód kruszony oraz w kostce.


Reasumując jedna z fajniejszych atrakcji dostępnych u nas w portfolio, na pewno bardzo dużo śmiechu i zabawy. Nawet osoby sceptyczne po warsztaty barmańskich uznały że  jest to super atrakcja dla pracowników w firmie. Serdecznie polecamy i do zobaczenia przy wspólnym mieszaniu. Na pewno będzie zadowoleni!

P.S. Jedynie czego nie lubię w tych warsztatach to sprzątania…. no ale to już nie po waszej stronie 😊

 

 

What's your reaction?
0Like1Love0Happy0Sad0Dislike