GRUPA ARTIWA - KIM JESTEŚMY?

Powstała w 2010 roku z myślą o umileniu czasu spędzonego przez gości na przyjęciach przy wyśmienitych koktajlach. Założycielem jest Artur Wawrzyszczak z 8 letnim doświadczeniem.

Po pierwszym roku działalności i doskonałych opiniach naszych klientów do Artiwy dołączyli Rafał i Kuba. W kolejnych latach do grupy dołączyli kolejni barmani reprezentujący najwyższy poziom serwowania koktajli oraz pracy za barem.  Nasi barmani każde przyjęcie traktują indywidualnie serwując oryginalne kompozycje koktajli, jak również własne sprawdzone receptury drinków. Od początku działalności obsłużyliśmy ponad 300 przyjęć weselnych, kilkadziesiąt imprez firmowych, prowadziliśmy prezentacje oraz szkolenia z tworzenia koktajli dla firm. Propagujemy kulturę koktajlową, na przyjęciach opowiadamy o wybranych alkoholach i historiach koktajli.

Pomożemy Państwu w zaplanowaniu Waszego przyjęcia, stworzymy specjalną kartę drinków w oparciu o rodzaj imprezy oraz Państwa wytyczne. Zrobimy kompleksowe zakupy na bar lub stworzymy czytelny spis alkoholi i potrzebnych produktów. Zaufajcie doświadczeniu i uatrakcyjnijcie własne urodziny, przyjęcie weselne lub event firmowy.

ARTIWA BARMANI

Artur Wawrzyszczak
Barman

Rafał Dobrowolski
Barman

Tomasz Ogonowski
Barman

Krzysztof Chmielewski
Barman