Nasze mobilne bary możecie obejrzeć w galerii, jak również na facebook.com/artiwa.eu - zapraszamy! Dla mobilnego baru najlepszym miejscem na sali jest bliskość zmywaka, jak również bliskość biesiadników - by nie mieli za daleko do Nas i do orzeźwiających koktajli.
My nie widzimy żadnego problemu 🙂 Każde takie zapytanie rozpatrujemy indywidualnie - chodzi o miejsce wesela (dojazd lub nocleg). Napiszcie do nas, doradzimy oraz na pewno zaproponujemy dodatkowy rabat.
Nie ma żadnego problemu - zawsze na imprezę przywozimy lód kruszony oraz lód w kostkach.Prosimy o wcześniejszą informację.
Lata doświadczeń w obsłudze pozwoliły zdobyć nam wiedzę pozwalającą perfekcyjnie zaplanować zakupy 🙂 Jednak zawsze może zostać jedna lub dwie butelki alkoholi, które nie były otwarte - w takim przypadku zabieramy je ze sobą i odliczmy je od wcześniej ustalonej ceny.
Są dwa sposoby:
  • Pierwszy - przekazujemy Państwu pełną listę zakupów (nazwy produktów, potrzebną ilość) i zakupy są po Waszej stronie. Po weselu wszystko zostawiamy u Państwa.
  • Drugi sposób - zakupami kompleksowo zajmujemy się my. Kupujemy wszystkie alkohole i produkty, a rozliczamy się po zakończeniu wesela - po cenach zakupu.
Na koszt alkoholu i produktów składa się kilka czynników:
  • ilość osób na weselu
  • czy chcą Państwo koktajle tylko na wódce czystej?
  • czy chcą Państwo w swoim barze mieć pełną gamę koktajli z różnych alkoholi?
W razie problemów z szacunkami, prosimy opisać nam budżet jaki chcecie Państwo przeznaczyć na alkohole. Zaplanujemy i przedstawimy Wam ofertę specjalną!
Na każdym weselu jest karta drinków dla gości - wszystkie koktajle, które na niej się znajdują są wcześniej ustalane z Parą Młodą, dzięki czemu w pełni kontrolujemy koszty alkoholu i produktów. Oczywiście jeśli ktoś ma ochotę spróbować koktajlu z poza karty, każdy barman na weselu doradzi i stworzy specjalny drink tylko dla Niego lub dla Niej.
Jeden barman w zupełności wystarczy do obsługi wesela do 120 osób. Dla większych imprez zawsze polecamy duet barmanów, dzięki czemu Wasi goście nie czekają w kolejce na swój ulubiony koktajl, tylko mają czas na zabawę. Dodatkową zaletą duetu barmańskiego jest zawsze dostępny drink bar - przy obsłudze przez 2 barmanów nie musimy się martwić o mycie oraz zbieranie szkła, ponieważ zawsze jeden barman na weselu może niepostrzeżenie zniknąć i zająć się tym, a drugi będzie nadal serwować drinki dla gości.
Naszą pracę rozpoczynamy od rozłożenia drink baru oraz przygotowania się do wesela - zazwyczaj trwa to 2-3 godziny, przed weselem. Wesela zawsze obsługujemy od początku do końca z reguły ok. 8-10 godzin. Po jego zakończeniu  przychodzi czas sprzątania, które trwa 1 - 1,5h.
Jak najszybciej! Przede wszystkim z powodu sezonowości okresu organizacji wesel - są daty mniej i bardziej atrakcyjne, to wiemy wszyscy od dawna. Dlatego zachęcamy Was do wczesnych rezerwacji terminów - daje to pewność obsługi i spokój, że impreza z pewnością się uda. Lecz nawet w sytuacji, gdy macie Państwo wesele za tydzień - zadzwońcie, to nic nie kosztuje! A może się uda!
Jeśli sala nie zapewnia odpowiednich kieliszków do drinków, nie ma problemu - nasz barman może przywieźć ze sobą na wesele wszystkie rodzaje szkła do koktajli. Posiadamy m.in. szkło typu oldfashion, highballe, hurricane jak równiez coctailówki.
Na koszt obsługi wesela składa się wiele czynników - każde wesele jest inne. Inna jest lokalizacja, liczba gości, oczekiwania Pary Młodej. Dlatego zawsze przygotowujemy indywidualne oferty, po rozmowie z Wami. Dlatego czekamy na kontakt!
Zawsze dopasowuje kartę i menu drinków do życzeń Pary Młodej. Staramy się doradzać w wyborze najpopularniejszych i sprawdzonych koktajli, które są pożądane i znane wśród gości. Oczywiście poza proponowanymi drinkami z menu jesteśmy w stanie przygotować koktajle według indywidualnych, bieżących życzeń gości weselnych!
Usługa barmańska na weselu (bądź innej imprezie) polega na obsłudzę baru od początku do końca imprezy. Barman przyjeżdza na umówione miejsce 4-5 godzin wcześniej, aby wszystko przygotować, a po skończonej pracy barman składa cały drinkbar i zabiera sprzęt barmański.